Nehir Erdoğan: Tekrardan okula başladım

Ünlü oyuncu Nehir Erdoğan’ın adı Ressam Renan Kaleli ile anılıyordu. İkili tatilde objektiflere takılmış ve gergin halleriyle dikkat çekmişti.

Nehir Erdoğan 2014’te görüntü yönetmeni Ahmet Sesigürgil’le nikâh masasına oturmuş, çiftin evliliği üç yıl sürmüştü. Oyunculuk da yapan ünlü ressam Renan Kaleli, 1992 ile 2000 yılları arasında ünlü oyuncu Hatice Aslan ile evlilik yaşadı.

“ÇOK YAKIN ARKADAŞIM”

Muhabirlerin “Ressam Renan Kaleli ile ilişkiniz nasıl gidiyor?” sorusuna ise Erdoğan, “Arkadaşlar, bir şehir efsanesidir aldı başını gidiyor. Renan benim sevgilim değil. Hiçbir zaman Renan ile birlikte olmadık. Bu haberleri her yazdığınızda ve ben evimde bu haberleri okuduğumda kahkaha atıyorum. Renan benim çok yakın arkadaşım” diyerek aşk iddialarına son noktayı koymuştu.

“BU YAŞTAN SONRA OKULA GİDİYORUM”

 Erdoğan, önceki gün Akmerkez’de görüntülendi. Gazetecileri görünce “Sıkılmadınız mı her gün alışveriş merkezinde?” diye sorarak gülümseyen Erdoğan, “Ben alışverişe geldim. Bu sıralar okula gidiyorum. Eskiden kalma okulum vardı yarım kalmıştı. Ona devam etme kararı aldım. Derslere giriyorum. Bu yaştan sonra okula gidiyorum. Bu sene tek odağım okul. Radyo Televizyon ve Sinema bölümü” dedi.

“HER ŞEYİ ÇEKMESENİZ OLMAZ DİMİ?”

Daha sonra muhabirlerin poşetlerini çekmesi üzerine panikleyen Erdoğan, “Her şeyi çekmeseniz olmaz dimi?” dedi. Erdoğan, daha sonra “Artık ben gidiyim.” diyerek oradan uzaklaştı. Oyuncu’nun panik hali dikkat çekti.  

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x