Canan Ergüder’in kaçış planı! ‘Bunların burada ne işi var, beni çekmesinler’

2021 yılında meme kanserine yakalandığını açıklayan ve tedavi sürecinden sonra sağlığına kavuşan ünlü oyuncu Canan Ergüder, geçtiğimiz sene Armağan Çağlayan’ın ‘Gör Beni’ adlı programına konuk olmuştu. Kendisi gibi oyuncu Kenan Ece ile mutlu bir evliliği ve bu birliktelikten bir oğlu olan oyuncu, bu süreçte yaşadıklarını anlatmıştı.

“Tabii ki çok zordu” diyen Ergüder, “Bir çocuğum var, şu anda dört yaşında. en zor düşünceler onunla ilgili düşünceler. Tabii ki gencim, hayatta yapmak istediğim şeyler var, yaşamak istiyorum… Bu düşüncelerin hepsi geliyor insanın aklına” ifadelerini kullanmıştı.

“EŞİM BANA ÇOK DESTEK OLDU”

“Hiçbir şey kesin değil. Hastalık geri gelmeyecek diye garanti veremez bana hiç kimse. En başta oğlum için, sonra da ailem için ve kendim için güçlü kalmak istedim. Sağ olsun eşim de bana çok destek oldu” açıklamasını yapan ünlü isim, şöyle devam etmişti:

4,5 ayda bitirdim kemoyu. Sonra saçım çıktıktan sonra mesleğime geri döndüm.” ifadelerini kullanan Ergüder, “Hayata bağlı kalmak gerekiyor. Bana danışan çok insan var. Söylediğim şey şu; ‘Sizi hayata ne bağlı tutuyorsa ona sıkı sıkı tutunun.’ Benim için oğlum ve ailem…

“SAÇIMI KAYBETTİĞİM ZAMAN BENİ VURDU”

Oyuncu, sözlerini, “Karalar bağladığım zamanlar oldu. Saçımı kaybettiğim zaman beni bir vurmuştu… Ondan sonra alışıyorsunuz. Bence her duruma alışıyor insan. Hayatta da bu böyle…” diyerek sonlandırmıştı.

HAREKETLERİNE ANLAM VERİLEMEDİ!

47 yaşındaki Canan Ergüder, son olarak geçtiğimiz gün Etiler’de yer alan bir mekanda objektiflere takıldı. Gazetecilerin kendisini görüntülemesine sinirlenen oyuncu, “Bunların burada ne işi var!” diyerek görevlilere kızdı.

“Beni çekmesinler” diyerek muhabirlerin yanına görevli gönderten oyuncu, basın mensuplarından olumsuz yanıt aldı.

Bunun üzerine mekan çıkışı aracını kapıya sıfır yanaştırtıp, arabaya koşarak binen Ergüder’in bu hareketlerine kimse bir anlam veremedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x