Saran Group, 25’inci spor salonunu Şırnak’ta açtı

Eğitim ve spor alanlarında kurumsal sosyal sorumluluk çalışmaları yürüten Saran Group, “Gençler Parkede’ Kapalı Spor Salonları Projesi kapsamında Şırnak’ta 25. spor salonunu açtı. Saran Group Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Saran tarafından açılışı yapılan “Atatürk Spor Salonu” yine sarı- lacivert renklerle inşa edildi. Şırnak Valisi Cevdet Atay, Şırnak Belediye Başkanı Mehmet Yarka, Şırnak Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdullah Ayar ve Şırnak İl Emniyet Müdürü Cemal Dalman’ın da katıldığı açılış sonrasında spor salonu İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne devredildi.

GÜCÜMÜZ YETTİĞİNCE DEVAM EDECEĞİZ

Sahip olduklarını spora borçlu olduğunu ve topluma fayda sağlamak için kazanımlarını yine spor aracılığı ile paylaşmak istediklerini belirten Saran, “Cumhuriyetimizin 100. Yılında, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Atatürk’ün adını taşıyan 25’inci spor salonumuzu ülkemize, devletimize ve gençlerimize hediye etmenin heyecanını yaşıyoruz. Her zaman söylediğim gibi bizler gücümüz yettiği sürece, gençlerimize spor imkânı yaratmak için bu tip sosyal sorumluluk projelerine devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Konuşmasında gençlere de seslenen Saran; “Sevgili gençler, bahane üretmeyin, pes etmeyin, hep iyimser olun ve çok ama çok çalışın. Cumhuriyet fırsat eşitliğidir, Cumhuriyet emeğin güvencesidir, Cumhuriyete sahip çıkın.” dedi.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir